Bledion Nallbati

Goditi kolegun socialist/ Paraqitet në SPAK deputeti i PD-së Bledion Nallbati

Deputeti i Partisë Demokratike Bledion Nallbati është paraqitur ditën e sotme në SPAK. Nallbati pak ditë më parë u kallëzua nga PS...

Hapja e garës për kreun e ri të PD, si votuan deputetët gjatë mbledhjes së Kryesisë

Kryesia e Partisë Demokratike zhvilloi dje një mbledhje për të diskutuar rreth mënyrës se si do të drejtohej partia dhe për...

Kryesia e PD merr vendimin, caktohet data e zgjedhjes së kryetarit të ri

Në mbledhjen e Kryesisë së Partisë Demokratike të mbajtur me 6 qershor 2023, Kryesia vendosi hapjen e procesit zgjedhor dhe mbajtjen...

Primaret e PD-së, dalin fituesit në disa qytete (EMRAT)

Në Shijak është mbyllur numërimi i votave të primareve. Kandidati fitues nga primaret është Rezeart Tusha me 333 vota, ndërsa Astrit Hoxha...

E reja e akuzoi se i dogji makinën, reagon deputeti i Partisë Demokratike

Deputeti i Partisë Demokratike, Bledion Nallbati ka reaguar pas akuzës së shtetases Deizi Arapi sipas së cilës, ai i ka djegur...

‘Deputeti i PD më ka djegur makinën’, e reja nga Devolli: Jam në konflikt me të

Deizi Arapi, e reja së cilës iu dogj makina mëngjesin e së dielës para banesës së saj në Devoll, ka kërkuar...

Deputeti mbështetës i Bashës merr pjesë në protestën e thirrur nga Berisha

Deputeti demorkat i qarkut të Korçës, Bledion Nallbati i cili nuk e ka mbështetur Sali Berishën, i është bashkuar protestës së...