bmw

Vodhën “BMW” në Angli dhe e shitën në Shqipëri, një i arrestuar dhe dy në kërkim

Një 36-vjeçar është arrestuar në Policia pasi dyshohet se kishte blerë një automjet të vjedhur në Angli, tip “BMW” kundrejt shumës...

Allushi dha dëshmi të rreme, s’ishte në mjet. Kush e ngiste BMW-në te diga e liqenit

BMW-ja x6 që “fluturoi” me shpejtësi skëterrë mbi digën e liqenit artificial nuk drejtohej nga pronari 26 vjeçar i arrestuar Eldi...

Denoncuan vjedhjen e BMW, pranga 2 vëllezërve. Donin të përfitonin nga siguracioni

Policia e Kamzës ka arrestuar dy vëllezër kosovarë, banues në Finlandë, të cilët bënë kallëzim të rremë për vjedhjen e automjetit...

FOTO| Sulmohet autobusi i ekipit të Pogradecit, qëllohet nga një mjet BMW

Autobusi i Kf Pogradecit është sulmuar para hyrjes ne Librazhd, nga një mjet BMW. Disa persona kanë qenë brenda në automjet dhe...

Detajet nga aksidenti i BMW-së dhe makinës së policisë, pamje nga testi i alkoolit

Rreth orës 5:15 te ura e  "Vasil Shantos" janë përplasur një automjet i llojit BMW me një makinë policie. Kjo e fundit...

VIDEO| “Shtypet” automjeti, BMW përplaset me makinën e policisë

Një aksident ka ndodhur rreth orës 06:00 të së enjtes te kryqëzimi mes rrugës “Vasil Shanto” dhe “21 dhjetori”. Një automjet i...

BMW zgjedh Kolonjën, turi GS Trophy për herë të parë në Evropë

Kompania prestigjioze e motorëve BMW organizon për herë të parë në Evropë turin e garave me motorë. Drejtuesit e kësaj kompanie...

Të shtëna makinës në Elbasan, dyshohet se fshihej i shumëkërkuari

Një makinë në lëvizje është qëlluar me armë të martën pasdite në Elbasan. Burime shumë të sigurta pranë Policisë së Shtetit bënë...