Bordi i Transparencës

Ulet çmimi i naftës, vendos Bordi i Transparencës

Bordi i Transparencës vendosi pas mbledhjes së zhvilluar këtë të martë, që çmimi i shitjes me pakicë i naftës të jetë...

Bordi i Transparencës vendos çmimin e ri për naftën

Bordi i Transparencës vendosi pas mbledhjes së zhvilluar këtë të martë, që çmimi i shitjes me pakicë i naftës të jetë...

PD akuzon Bordin e Transparencës: Ulja e çmimeve, tallje për qytetarët

Partia Demokratike akuzoi sot Bordin e Transparencës së me çmimet e vendosura për karburantet e fundit po favorizon kompanitë në kurriz...

Bordi i Transparencës vendos çmimin e ri për naftën

Bordi i Transparencës vendosi pas mbledhjes së radhës, zhvilluar këtë të premte që çmimi i naftës të jetë 238 lekë për...

Rritet sërish çmimi i naftës dhe benzinës, vendos Bordi i Transparencës

Rritet sërish çmimi i naftës. Bordi i Transparencës ka vendosur këtë të premte që çmimi i naftës të jetë 240 lekë/litri, me...

Balluku: Nëse qytetarët nuk duan bordin, do ishte e thjeshtë shpërndarja e tij

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku deklaroi se nëse qytetarët nuk do ta dëshironin Bordin e Transparencës, do të ishte...

Ibrahimaj: Pa Bordin e Transparencës, do e paguanim naftën më shtrenjtë

Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Delina Ibrahimaj deklaroi se ngritja e Bordit të Transparencës ka bërë të mundur uljen e çmimit...

Ulet çmimi i naftës, 249 lekë për litër

Bordi i Transparencës ka vendosur që një litër naftë të shitet me 249 lekë për litër. Ndërsa çmimi i benzinës me 242...

Berisha: Bordet e ngritura nga qeveria, mekanizma për të rritur çmimet

Kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha shprehet se bordet e ngritura nga qeveria janë shndërruar në mekanizma gjakpirëse, nëpërmjet të cilave...

Caktohet çmimi i ri për naftën nga Bordi i Transparencës

Bordi i Transparencës vendosi në mbledhjen e radhës, zhvilluar këtë të enjte, që çmimi i shitjes së naftës me pakicë të...

Rritet sërish çmimi i naftës, 265 lekë/litri

Bordi i Transparencës vendosi këtë të premte që çmimi i naftës të jetë 265 lekë për litër. Deri dje, nafta u shit...

Kur do ndalojë së funksionuari Bordi i Transparencës? Përgjigjet Ahmetaj

Zëvendës kryeministri Arben Ahmetaj deklaroi se kriza e çmimeve është shkaktuar nga agresioni rus dhe bllokimi i rrugëve të furnizimit. Pas përfundimit...

Berisha kërkon dorëheqjen e anëtarëve të Bordit të Transparencës

Kreu i PD-së Sali Berisha i bëri thirrje anëtarëve të Bordit të Transparencës të japin menjëherë dorëheqjen. Në një konferencë për mediat...

Bordi i Transparencës ul çmimin e naftës

Bordi i Transparencës ka caktuar këtë të enjte çmimet e reja për shitjen e naftës, benzinës dhe gazit në vend. Sa i...

Bordi i Transparencës përcakton çmimin e ri për naftën

Bordi i Transparencës i mbledhur më 27 Prill, ka vendosur çmimet e reja të shitjes së karburanteve me pakicë dhe shumicë...

Bordi i Transparencës vendos rritjen e çmimit të naftës

Në mbledhjen e zhvilluar ditën e sotme, Bordi i Transparencës ka vendosur rritjen e çmimeve të naftës dhe benzinës. Një litër naftë...