brecani

Pse e bëre këtë? Breçani zbulon ç’i tha dhunuesi i Berishës në selinë e PD

Ish-zyrtari i policisë, Erzen Breçani është personi që nxori Gert Shehun nga turma e protestuesve të PD, të cilët po e...

“Dorëzojeni të gjallë”, Breçani zbulon porosinë e Berishës pasi u sulmua

Erzen Breçani, ish-zyrtar policie tha në emisionin Now në Euronews Albania se vetë Sali Berisha dhe Ilir Meta kanë ndërhyrë që...

Erzen Breçani tregon si e nxori agresorin e Berishës nga turma: Donin ta godisnin

Erzen Breçani, ish-zyrtar policie tregoi në emisionin Now në Euronews Albania se si kishte mundur të shpëtonte nga turma Gert Shehun...