Britney Spears

Britney Spears flet për divorcin me Sam Asghari: Nuk mund ta duroja më dhimbjen

Britney Spears ka folur për herë të parë që kur bashkëshorti i saj Sam Asghari njoftoi ndarjen e tyre, duke thënë...

Bashkëshorti i Britney Spears “thyen heshtjen”, pas lajmeve për divorc ai…

Sam Asghar ka thyer heshtjen e tij lidhur  me lajmin se ai dhe këngëtarja Britney Speras po divorcohen. Në një deklaratë të...

VIDEO| Britney Spears goditet në fytyrë, asnjë akuzë për truprojën

Britney Spears u godit aksidentalisht në fytyrë nga një roje sigurie teksa po i afrohej një ylli të basketbollit, thotë policia...

Britney Spears largohet përkohësisht nga rrjetet sociale

Britney Spears njofton se do të ketë një pauzë në rrjetet sociale, një vendim ky i marrë pas disa javësh që...