burri

Burri lyen me lëndë djegëse veten dhe bashkëshorten në Tiranë, arrestohet

Një 49-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës, pasi gjatë orës 19:00 të mbrëmjes së djeshme ka lyer me lëndë djegëse...

Bashkëshorti i ish-ministres Olta Xhaçka në SPAK

Bashkëshorti i ish-ministres Olta Xhaçka është paraqitur në SPAK. Artan Gaçi ka qenë në Prokurorinë e Posaçme prej orës 10:00 të...

E rëndë në Maliq, burri kërkon të vrasë gruan dhe djalin, qëllon policinë

Një 62-vjeçar me probleme të shëndetit mendor ka plagosur me thikë bashkëshorten e tij dhe me sende të forta të birin. Pas...

“I gjeta një mesazh në telefon”- Flet burri që rrahu barbarisht gruan police

Detaje të reja janë mësuar nga rasti i punonjëses së policisë në Greqi e cila u rrah barbarisht nga bashkëshorti nga...

Burri mbjell 1.2 mln luledielli për të surprizuar gruan në 50-vjetorin e martesës

Një fermer në SHBA ka tërhequr vëmendjen e mediave botërore pas një surprizë mahnitëse që bëri për bashkëshorten e tij. Fermeri Lee...

Ishin në proces divorci, kush është burri që vrau dhe hodhi në gropën septike gruan

Një ngajrje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të shtune në fshatin, Zemblak të Maliqit, ku bashkëshorti ka vrarë dhe...

Gazetarja: S’e mendoj të jetoj në Gjermani, të pres burrin kur vjen nga puna

Gazetarja Iva Tiço tha në një intervistë për “Good morning Albanians” në Euronews Albania se do të jetonte në Zvicër po...

Pamje të rënda, burri në Turqi vret ish-gruan dhe vjehrrin pas seancës së divorcit

Një ngjarje e rëndë ka ndodur në Turqi ditën e premte, ku një person vrau me armë zjarri ish-bashkëshorten dhe babain...

Krim në familje në Paskuqan| Gruaja godet burrin me thikë

Një grua ka plagosur me thikë burrin e saj në Paskuqan pas një konflikti të çastit. Si pasojë 25-vjeçari ndodhet në spital...

“S’mbaj mend asgjë”- Flet burri që qëlloi me sëpatë në kokë gruan pas sherrit banal

Detaje të reja janë mësuar në lidhje me ngjarje të rëndë që ndodhi ditën e djeshme në Vorë, ku në fshatin...

Vorë, burri godet gruan me sëpatë

Një burrë ka goditur gruan e tij më sëpatë në Vorë. Ngjarja ka ndodhur të hënën, kur 70-vjeçari plagosi 68-vjeçaren e cila...

Gruaja hidhet nga dritarja e banesës pas dhunës së burrit, arrestohet 35-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Belsh, ku një 35-vjeçar ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij, duke bërë...

“Më është zhdukur gruaja”- Burri denoncon humbjen e kontakteve me bashkëshorten

Një 58-vjeçar në qytetin e Vlorës ka bërë kallëzim në polici se bashkëshortja e tij 52-vjeçe është larguar nga banesa. Sipas 58-vjeçarit,...

FOTO| I moshuari nuk mban mend banesën, policia kërkon ndihmën e qytetarëve

Policia e Kamzës kërkon ndihmën e qytetarëve për të indentifikuar një të moshuar i cili vuan nga probleme të shëndetit mendor. Personi...

“Lajthitje pa logjikë!” Ylli Gurra reagon për burrin që kërceu në funeralin e gruas

“Të thuash lajthitje, është pak”, kështu e komentoi ish-myftiu i Tiranës Ylli Gurri videon që ka qarkulluar nëpër media të një...

E pazakontë| Burri e përcjell me këngë e valle gruan në varrim

Pak ditë më parë një mësuese në Francë, Agnes Lassalle, 54 vjeçe, u godit me thikë për vdekje para një klase me nxënës. Ishte...