cantat

Çantat e shkollës dëmtojnë shtyllën kurrizore, ortopedët: Shmangni peshat e rënda

Në nisje të vitit të ri shkollor, mjekët ortopedë kthejnë sytë nga dëmtimet skeletore që mund t’ju ndodhin fëmijëve nga peshat...

Çantat e punuara me grep, flet shqiptarja që tërhoqi vëmendjen e “Guccit”

Punimet me grep, vitet e fundit janë kthyer në kryefjalën e modë. Marka të njohura si Gucci, Prada, Dolce Gabbana, kanë...

E mashtroi shoqja me 36 mijë €! Si e kuptoi shitësja që 9 çantat s’ishin origjinale

Për disa mund të duket e pabesueshme që të mashtrohesh jo pak por në një vlerë 36 mijë euro dhe mashtrimi të...

EMRI| I vodhi çantat e dorës me dhunë dy shtetaseve, arrestohet 36-vjeçari

Një 36-vjeçar, i identifikuar si Edison Foto, është arrestuar nga policia e Korçës, si autor i 3 vjedhjeve të ndodhura në...

Me çantat me drogë në makinë, arrestohen dy të rinjtë grekë në kufirin me Shqipërinë

Një sasi prej 43 kilogramë kanabis është kapur nga policia greke në kufirin me Shqipërinë. Në pranga kanë përfunduar dy të rinj,...

Sekuestrohen 150 mijë euro dhe 164 735 paund në Portin e Durrësit

Policia kufitare në Portin e Durrësit ka sekuestruar 150 000 euro dhe 164 735 paund britanik, të cilat dyshohet se janë...

“Rama nuk shkon dot në SHBA”- Merkoçi: Janë përgjuar çantat që çonte me charter në…

Avokati Fatmir Merkoçi deklaroi në studion e Euronews Albania se kryeministri Rama nuk mund të shkojë dot në Shtetet e Bashkuara...