cante

VIDEO| I grabiti çantën qytetares në Vlorë, arrestohet 40-vjeçari

Një 40-vjeçar i cili i vodhi me dhunë çantën një qytetareje në Vlorë është arrestuar. Policia ka dokumentuar dhe 7 vjedhje të...

Çantë e dyshimtë te Drejtoria e Kufirit dhe Migracionit

Një çantë e lënë te dera e Drejtorisë së Kufirit dhe Migracionit në Laprakë, ka alarmuar autoritetet policore. Për arsye sigurie, aktualisht...

Balenciaga skandalizon me çantat $1,790 dollarëshe me dizajn si ‘Qese Plerash’

Dëshironi të blini një çantë elegante si qese plehrash? Balenciaga me sa duket ka vendosur të bëjë një lëvizje që shumë...