caushaj

Caushaj: Ka prova në akt-padi se Rama ka lobuar kundër opozitës

Gazetarja Rezarta Caushaj tha në një intervistë për Euronews Albania se fakti që emri i kryeministrit shqiptar është përmendur i plotë...

50 mijë lekë gjobë institucioneve që nuk kursejnë, aktivistja: Nuk e verifikojmë dot

Ditën e djeshme zëvendëskryeministrja dhe Ministrja e Energjetikës, Belinda Balluku, ka prezantuar aktin normativ të miratuar nga Këshilli i Ministrave në...