Çmimet e karburanteve

Çmimet e reja të karburanteve në Kosovë

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësish dhe Tregtisë ka publikuar sot çmimet e karburanteve në Kosovë. Çmimi maksimal i lejuar për ditën e shtune...

​Bie çmimi i naftës dhe benzinës në Kosovë

Çmimi i naftës do të jetë më i ulët për një cent kurse i benzinës me dy centë gjatë 24 orëve...

Shtrenjtohet benzina dhe gazi në Kosovë

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë në Kosovë ka publikuar çmimet për shitjen e naftës, benzinës dhe gaazit. Sipas njoftimit, gazi është...

Çmimet e naftës dhe benzinës në Kosovë gjatë fundjavës

Sot dhe nesër nafta do të jetë më lirë për një cent në Kosovë, ndërsa benzina më e shtrenjtë. Ministria njoftoi këtë...

Ulet çmimi i naftës, benzinës dhe gazit

Ministrja e Ekonomisë dhe Financave Delina Ibrahimaj tha se Bordi i Transparencës ka vendosur sot që të ulë çmimet e karburantit. “Ne...

Kurti: Çmimet e karburanteve krahasuar me rajonin janë stabilizuar

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti u shpreh se është evidente që në Kosovë janë rritur çmimet, por nuk është vendi i...