conference

UEFA Conference League, ndeshja Ballkani-FC Viktoria Plzeň do luhet në “Air Albania”

Stadiumi “Air Albania” i Tiranës do të presë një tjetër ndeshje ndërkombëtare. UEFA ka vendosur sot të spostojë ndeshjen mes klubit të...

Shorti në Conference League, skuadrat shqiptare njohin kundërshtarët

Këtë të martë në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti i Conference League. Tirana, Vllaznia, Egnatia, Shkëndija e Tetovës dhe Gjilani janë...

Rekord fluturimesh gjatë Conference League, 55 mijë pasagjerë në Rinas

Finalja e Conference League nuk i pati emocionet dhe sfidat vetëm në fushën e blertë të ‘Air Albania’. Në provë nuk u...