dan hutra

Berisha: Dan Hutra mblodhi vota për Sulin, një rruge në Kamzë do i vihej emri i tij

Ish-kryeministri Sali Berisha mbajti këtë të premte një konferencë për media ku u ndal te zgjedhjet lokale të 14 majit. Berisha theksoi...

Gazetari detaje nga jeta e Hutrës në burg: Ka mllef! S’e duan aty, ka thyer kodet

Gazetari i Euronews Albania, Eni Ferhati, zbuloi detaje në lidhje me jetën në burg të kriminelit Dan Hutra, personit i cili...

Kush e liroi Dan Hutrën? Juristi: Ai njeri nuk duhet të vuante një dënim aq të vogël

Juristi Bledar Dervishaj, analizoi në një lidhje të drejtëpërdrejtë për Euronews Albania, veprimet e sistemit të drejtësisë mbi lirimin e Dan...

“Nuk jam penduar”, dëshmia e Dan Hutra para Gjykatës: Pse e vrava Etleva Kurtin

Dan Hutra i cili vrau tre gra në Tiranë dhe plagosi tre të tjera të mërkurën e 1 marsit, nuk ka...

Vrau tre gra në Tiranë, lihet në burg Dan Hutra, nuk shfaq pendesë para Gjykatës

Gjykata ka vendosur masën “Arrest me burg” ndaj 40-vjeçarit i cili të mërkurën e javës së kaluar vrau tre gra në...

Njolla gjaku në triko, del para Gjykatës Dan Hutra që vrau tre gra në Tiranë

Këtë të shtunë, ka dalë para Gjykatës Dan Hutra, autori i masakrës së ndodhur disa ditë më parë në Tiranë, i...

“A kanë përgjegjësi magjistratët?”- “Ligjet” kërkojnë informacion për Dan Hutrën

Pas ngjarjeve tragjike të vrasjes së tre grave dhe plagosjes së tre të tjerave nga 40-vjeçari Dan Hutra, Kryetarja e Komisionit...

Avokati: Po shtohen abuzimet seksuale me të miturit, duhet një regjistër

Avokati Saimir Vishaj tha në një intervistë për “Good morning Albanians” në Euronews Albania se abuzimet seksuale me të miturit po...

Vishaj: Dan Hutra nuk ka shpëtim, burg përjetë në institucion të sigurisë së lartë

Avokati Saimir Vishaj tha në një intervistë për “Good morning Albanians” në Euronews Albania se Dan Hutra nuk ka më shpëtim. Sipas...

Godet Vishaj: Dan Hutra e “bleu” me lekë gruan e dytë, i njihja të dy personalisht

Avokati Saimir Vishaj është shprehur se e njihte personalisht Dan Hutrën duke thënë se ky i fundit e bleu me lekë...

Avokati: Vrasësi Dan Hutra ishte skizofren, nuk pranonte atësinë e fëmijëve të tij

Avokati Saimir Vishaj tha në një intervistë për “Good morning Albanians” në Euronews Albania se Dan Hutra, vrasësi i tre grave...

Protestë para Ministrisë së Drejtësisë për 3 gratë e vrara në Tiranë

Pasditen e kësaj të enjteje, dhjetëra qytetarë protestuan para godinës së Ministrisë së Drejtësisë, për vrasjen e 3 grave në Tiranë,...

“Vëllai ia fali përdhunimin e gruas” Fqinji: E kishin frikë! Si u vra babai i Hutrës

Euronews Albania ka siguruar këtë të enjte dëshmitë e fqinjëve të familjarëve të Dan Hutrës në zonën e Vaqarrit në kryeqytet. Një...

Pse u lirua Dan Hutra? Gjykata zbardh vendimin e plotë për vrasësin

Gjykata e Tiranës ka publikuar këtë të mërkurë një sqarim në lidhje me vendimin e lirimit nga burgu të Dan Hutrës,...

Deklarata e fortë e Ulsi Manjës: Dan Hutra ka qenë komisioner i PD në burg!

Ministri i Drejtësisë Ulsi Manja deklaroi në fjalën e tij në Kuvend se Dan Hutra ka qenë komisioner i Partisë Demokratike...

Fqinjët rrëfejnë frikën e familjarëve nga Dan Hutra: Kërkuan azil, sa doli nga burgu

Euronews Albania ka siguruar këtë të enjte dëshmitë e fqinjëve të familjarëve të Dan Hutrës në zonën e Vaqarrit në kryeqytet. Familja...