darke

Nikulaj darkë më vrasësit, njëri luajti bilardo me djalin e viktimës

Ardian Nikulaj ka konsumuar darkë me disa nga bashkëpunëtorët e vrasjes së tij. Në pamjet e siguruara dhe që janë bërë publike në...

PD darkë në Pogradec, deputeti zbulon kush ishin prezent

Deputeti i Partisë Demokratike, Lefter Gështenja deklaroi se Grupi Parlamentar zyrtar i kësaj force politike, ka zhvilluar një darkë në Pogradec. Në...

‘Vëllazëri shqiptare’, Rama ndan foto nga darka me liderët shqiptarë të RMV-së

Kryeministri Edi Rama zhvilloi një darkë me liderët e partive politike shqiptare në Maqedoninë e Veriut. Vetë kreu i qeverisë ka publikuar...

Përfaqësues të KiE munguan në darkë, Rama: Fjalimi u ra si rrufe në qiell të hapur

Kryeministri Edi Rama deklaroi, se disa prej përfaqësuesve të Këshillit të Evropës nuk u paraqitën në darkën e organizuar nga delegacioni...

Borrell mbledh liderët e rajonit në një darkë jozyrtare bë Bruksel

Joseph Borell do të mbledhë në një darkë jozyrtare në Bruksel liderët e Ballkanit Perëndimor, të mërkurën. Këtë e konfirmoi Zëdhënësi...