dashuria

Miliarderi gjen dashurinë e re në moshën 92-vjeçare, “kapet” me shkencëtaren në jaht

Ai mund të jetë 92 vjeç, por jeta e dashurisë së manjatit të medias Rupert Murdoch ende zgjon shumë kuriozitet. Manjati mediatik...

Spahiu: Dashuria për Berishën-Ramën-Metën, mjerim i nivelit të ulët popullor

Juristi Kreshnik Spahiu tha në një intervistë për Euronews Albania se dashuria e popullit për Metën, Berishën dhe Ramën është tregues...

Dashuria nuk njeh moshë, nga të rinjtë tek të moshuarit. Si u festua Shën Valentini

Dashuria është në çdo ditë të vitit, por ndonjëherë përditshmëria na rrëmben e na merr vëmendjen. Por në ditën e të...

Sazan Guri rrëfen historinë e dashurisë: E mora nën ombrellë, aty lindi shkëndija

Ambientalisti Sazan Guri rrëfeu në emisionin Goodmorningas Albanians, në Euronews, historinë e tij të dashurisë me partneren shumë vite më parë. Guri...

47 vite bashkë, historia e dashurisë së çiftit me 6 fëmijë

Prej 47 viteve së bashku nga Mirëdita kanë qenë gjithmonë mbështetja më e madhe për njëri-tjetrin. Në ditët me diell i...