Deputeti i Partisë Socialiste

Petro Koçi: Berisha ‘non grata’, Meta është spiun

Deputeti i Partisë Socialiste, Petro Koçi e quajti Sali Berishën “non grata” dhe Ilir Metën spiun, teksa analizoi marrvëshjen mes tyre. Në...

Petro Koçi: Të bëhen ndryshime në qeveri, ku duhet të ndërhyhet

Deputeti i Partisë Socialiste Petro Koçi, u shpreh se në qeverinë aktuale duhet të bëhen ndryshime, gjë që sipas tij e...