detaje

Silva Caka zbulon detaje nga takimi Berisha-Meta

Sekretarja për Marrëdhëniet me Publikun në Partinë e Lirisë, Silva Caka ka zbuluar në një intervistë për Euronews Albania detaje nga...

Detaje të reja nga krimi i dyfishtë në familje në Tiranë | 5 zhvillime kryesore

‘Viktima na kërcënonte prej 5-6 vjetësh’, flet bashkëshortja e Arsen Muskurtit Bashkëshortja e Arsen Muskurtit, Erisa Haspepa rrëfeu se konfliktet mes...

‘Qëlloi kunatën, më pas vëllanë’, gazetari tregon detajen për vrasjen e dyfishtë

Gazetari Edison Vatnikaj ka treguar detaje në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur disa ditë më parë në kryeqytet, ku...

‘U qëllua me 7 plumba në afërsi të banesës’, detaje nga atentati në Shkodër

Ismet Çekorja u ekzekutua nga pas me shtatë plumba në afërsi të banesës së tij. Janë këto detajet e fundit të raportuara...

Detaje nga protesta “Unë bërtita JO” në Tiranë dhe Prishtinë

Qindra qytetarë u mblodhën dje në orën 18:00 për të protestuar në mbështetje të 11-vjeçares që u dhunua seksualisht nga 5...

Vëllezërit kërkuan urdhër mbrojtjeje ndaj njëri-tjetrit, detaje nga krimi në Tiranë

Gazetari Eni Ferhati ka dhënë detaje të reja në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur pasditen e së martës në...

Si funksionojnë rrjetet e trafikut të emigrantëve? Gazetari raporton nga Franca

Korrespondenti i Euronews Albania Xhensil Shkëmbi raportoi nga Calais në Francë, vendi që mijëra persona përdorin për t’u zhvendosur në Mbretërinë...

Si ndodhi vrasja e dyfishtë në Lezhë? Detajet

Mbrëmjen e së hënës, Besnik Pjetri, autori i dyshuar ka shkuar në banesën e Pjeter Perjakut dhe Gent Perjakut duke i...

Dyshime për eleminim fizik të Ervis Martinajt dhe detajet nga hetimet | 5 zhvillime

A është vrarë Ervis Martinaj? 10 ditë hetime, administrohen të dhëna kontradiktore Prej 10 ditësh policia po verifikon disa të dhëna...

Atentati në Vlorë, policia dyshon për vrasës me pagesë

"Nisur nga dinamika e ngjarjes, sesi autorët janë vënë në ndjekje të viktimave, armët që kanë përdorur, mekanizmi, kanë ngritur dyshime...

Dyshime për 3 autorë, gjenden 20 gëzhoja, detaje nga atentati në Vlorë

"Dyshohet se tre janë autorët e atentatit në Vlorë dhe në vendngjarje janë gjetur 20 gëzhonja". Janë këto detajet e fundit që...

‘Ngjarja është filmuar’, media amerikane jep detaje per vdekjen e aktorit shqiptar

Media amerikane New York Post ka publikuar detaje të tjera në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur të shtunën, ku...

Breshëri automatiku drejt automjetit të blinduar, detaje nga atentati në Laç

Klisman Preçi, viktima e atentatit të sotëm në Laç dhe i plagosuri Ylli Brahimi, u qëlluan me breshëri automatiku në drejtim...

Detaje nga vrasja e 48-vjeçarit, autorët përdorën mjet me targa të vjedhura

Ekzekutimi i Arben Mërkurit mbrëmjen e së mërkurës në Sukth është bërë nga dy persona. Sipas policisë, pranë shtëpisë së 48-vjeçarit është ndaluar...

Vriten dy gra gjatë një sulmi në një shkollë në Suedi

Dy gra rreth të 50-tave humbën jetën pas një sulmi me thikë në një shkollë të mesme në qytetin suedez Malmo. Dyshohet...