dhunimi

24-vjeçari në Fier rreh nënën e tij, prangoset nga Policia

Një 24 vjeçar në Fier është arrestuar pasi ka dhunuar nënën e tij. Lajmin e ka bërë të ditur Policia përmes një...

Dhunimi i të miturës në kopsht, Balla: Heshtja e policëve i bën bashkëfajtor

Ministri i Brendshëm Taulant Balla ka reaguar sërish për rastin e keqtrajtimit të të miturës në një kopësht privat në kryeqytet....

Pamjet e dhunimit të policit në Tiranë: I bllokojnë rrugën, e qëllojnë me shkopinj

Gjykata e Tiranës ka lënë në burg Blerim Bulicën i akuzuar se së bashku me 5 persona të tjerë, dhunoi efektivin...

Vdekja e 35-vjeçarit dhe dhunimi i mjekëve, gjykata lë në burg familjarin

Gjykata e Vlorës ka caktuar masën e sigurisë “Arrest me burg” për Brikel Alikaj, i arrestuar dy ditë më parë nga...

Huliganët e Veljko Belivuk e Dragan Smigiçin, kush janë personat që dhunuan KFOR-in

Personi që shihni në foton e mëposhtme është Dragan Smigiçin, një polic serb nga qyteti i Rudares në Serbi Mediat raportojne se...

“Dhunimi i varreve të Haklajve”- Reagon ashpër Azgan Haklaj: I bëjnë vetëm sllavët

Ish-deputeti Azgan Haklaj, ka dënuar dhunimin e varreve të të afërmve të tij në Tropojë. I ftuar në Euronews Albania, ai...

Dhunimi i varreve të Haklajve, e motra: Edhe të vdekur ua kanë frikën mos po çoheni

Varret e vëllezërve Haklaj në Tropojë, janë dëmtuar sërish, ku nga fotot e publikuara më i shkatërruar shihet varri i Fatmir...

Dhunimi i varreve të vëllezërve Haklaj, reagon policia e Tropojës

Policia e Tropojës ka reaguar në lidhje me dhunimin e varreve të vëllezërve të familjes Haklaj. Përmes një komunikate zyrtare policia...

Dhunohen varret e Haklajve në Tropojë, avokati i familjes: As kafsha nuk e bën

Avokati i Aishe Haklaj, Idajet Beqiri, ishte i ftuar këtë të premte në Euronews Albania, ku foli në lidhje me thirrjen...

“Isha xheloz”- Deklarata e të riut që dhunoi të dashurën, avokati: Merr ilaçe

Gjykata e Tiranës caktoi masën arrest në burg për 31-vjeçarin Gleard Gusholli, i cili që dhunoi dhe mbajti peng bashkëjetuesen e...

Gazetarja: Si vajza braktisi Gjermaninë për dashurinë, u dhunua barbarisht në Tiranë

Gazetarja Klodiana Lala ka zbuluar në studion e Euronews Albania detaje të reja nga rasti i 28-vjeçares, e cila u mbajt...

Drogimi dhe dhunimi i 28-vjeçares, reagon policia: U arrestua i dashuri dhe 4 shokët

Policia e Tiranës ka reaguar në lidhje me rastin e vajzës e cila u mbajt peng për një javë dhe u...

“I shkundin cigaren e i djegin flokët”- Publikohet video e dhunimit të adoleshentes

Vrasja e një vajze 12-vjeçe nga dy bashkëmoshataret e saj tronditi opinionin publik në Gjermani 10 ditë më parë. Por mediat vendase...

Të afërmit abuzojnë 13-vjeçaren në Greqi, e mitura lind fëmijën e përdhunuesit

Një rast i rëndë përdhunimi është zbuluar nga autoritetet greke në Lakoni dhe Athinë. Sipas informacioneve të mediave greke, një vajzë 13-vjeçare...

FOTO/ Dhunoi barbarisht Petraq Milon në sy të familjes, kush është efektivi malazez

Personi që shihni në foton e mëposhtme është Dragan Shqekiç, efektivi i Pikës Kufitare në Malin e Zi, i cili dhunoi...

Dhunimi i mjekes në QSUT, reagon Ministria e Shëndetësisë

Ministria e Shëndetësisë ka reaguar lidhur me ngjarjen e ndodhur në spitalin infektiv në QSUT ku 5 persona dhunuan një mjeke...