djalit

Hetimi i djalit të Biden, caktohet prokurori i posaçëm, nisma nga republikanët

Djali i presidentit amerikan Joe Biden, Hunter, do të hetohet nga një prokuror i posaçëm me kompetenca të shtuara. Lajmin e ka...

Ekskluzive/ Flet nëna e Dan Hutrës, si nisi konflikti mes ish-nuses dhe djalit

Nëna e Dan Hutrës, i akuzuar për vrasjen e 3 grave 4 ditë më parë në Tiranë, tha në një intervistë...

Gëzimi dhe lotët e djalit pas shpëtimit të nënës së tij 176 orë nën rrënoja

Imazhet e reja tronditëse vijnë nga Turqia ku ekipet e shpëtimit po luftojnë ende një garë me kohën për të gjetur...

8-vjeçari mekanik, historia e djalit që i rregullon vetë makinat

Ky është Eloeni vetëm 8 vjeç, me siguri mekaniku më i vogël i automjeteve. Teksa vizitojmë servisin e familjarëve të tij,...