dokument

Meta tregon dokumentin: Porti i Durrësit i jepet kompanive offshore

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta tregoi një dokument këtë të enjte, ku sipas tij, tregohet se Porti i Durrësit,...

Marrëveshja PD-PL e paqartë, thotë gazetari

Gazetari Everest Dedaj tha në një intervistë për Euronews Albania se koalicioni mes Partisë Demokratike dhe Partisë së Lirisë është i...

E-maili/ Talo Çela kontakt me Ervin Matën në Tiranë, porosia që iu dha

Në muajin gusht të vitit 2021, Njësia Anti-Terror, e cila drejtohej nga Gledis Nano ka mbledhur informacione për të shumëkërkuarin Talo...

Atentati i planifikuar ndaj Lulzim Bashës, 3 persona të përfshirë

Hakerat të cilët sulmuan kibernetikisht sistemet digjitale dhe ato qeveritare në vendin tonë, kanë publikuar dokumentin e Drejtorisë së Anti-terrorit i...

Vendi i parë i BE-së që pritet të testojë pasaportat digjitale

Finlanda dëshiron të testojë dokumentet digjitale që përdoren për udhëtimet ndërkufitare, duke u bërë vendi i parë në Bashkimin Evropian që...

Ukraina dorëzon përgjigjet e pyetësorit për anëtarësimin në Bashkimin Europian

Presidenti i Ukrainës, Volodimir Zelenski dorëzoi të hënën dokumentin me përgjigjet e pyetësorit për anëtarësimin e vendit në Bashkimin Evropian. Ambasadori i...