dolli

Berisha për dollinë Rama-Vuçiç: U trajtua si vasal, s’ishte çudi

Sali Berisha në një konferencë për mediat komentoi dollinë e Ramës dhe Vuçiç në Serbi. “Nëse sheh protokollin ai aty u trajtua...