drejtori

Shiste 3200 euro një dëftesë false, arrestohet drejtori i shkollës

Gjovalin Kodra, drejtori i shkollës 9-vjeçare në fshatin Hot i Ri është arrestuar nga policia pasi lëshonte dëftesa false, kundrejt shumës...

Drejtori i spitalit: Anestezistit që filmoi shtatzënat rrezikon t’i hiqet licenca

Një skandal i vërtetë është denoncuar të premten në Tetovë, përkatësisht në Spitalin e Gjinekologjisë, ku një nga mjekët specialistë ka...

Jep dorëheqjen drejtori i RTSH, pritet të emërohet zv.ministër i Mbrojtjes

Enkelejd Joti ka dhënë dorëheqjen nga posti i Drejtorit të Përgjithshem të RTSH dhe pritet të emërohet zv.ministër i Mbrojtjes Joti mori...

“Joserioz e i papërvojë”- Specialisti akuza drejtorit të stacionit në Larisa: Gënjen

"Joserioz" dhe "pa përvojë", kështu e kanë cilësuar kolegët Vassilis Samaras, drejtuesin e stacionit hekurudhor në Larisa. Në një intervistë të dhënë...

Drejtori i OBSH për Evropën: Shëndetësinë shqiptare e pret një e ardhme e ndritur

Drejtori i OBSH për Europën, Hans Henri Kluge, ka përshëndetur mbajten e Kongresit të Parë të Shëndetësisë në Shqipëri, nëpërmjet një...

Duleviç: Drejtoritë e ujësjellësve e shpërdorojnë energjinë dhe nuk e paguajnë

Eksperti i energjisë, Azmer Duleviç tha në një intervistë për “Good morning Albanians” në Euronews Albania se drejtoritë e ujësjellësve janë...

Drejtori i Al Nassr shpërthen ndaj Ronaldos: Pagova 200 mln, di të bëjë vetëm “Siu”

Aventura e Cristiano Ronaldo me skuadrën e Al Nassr po shkon jo në mënyrën e duhur, teksa tashmë kanë nisur dhe...

Drejtori i ISSH jep alarmin: Skema e pensioneve rrezikon të shkojë në kolaps

Drejtori i ISSH, Astrit Hado tha në emisionin Barometri në Euronews Albania se rritja e jetëgjatësisë dhe ulja e numrit të...

Drejtori i ISSH nuk e pranon: Jo çdo pensionist është i varfër

Drejtori i ISSH, Astrit Hado komentoi gjetjet e Barometrit në Euronews Albania, sipas të cilave 84.7% e shqiptarëve mendojnë se pensionistët...

A do ketë ndryshime në policinë e Tiranës? Përgjigjet drejtori Lorenc Panganika

Emri i drejtorit të Policisë së Tiranës, Lorenc Panganika, është lakuar si një nga emrat që duhet të lërë këtë post...

Drejtori i Arkivës flet për ballistët që luftuan deri në fund të luftës

Ardit Bido, drejtor i Arkivave të Shqipërisë thotë se ka pasur edhe ballistë dhe legalistë që kanë luftuar deri në fund...

Goditi e kërcënoi qytetarin, përjashtohet nga policia shefi i komisariatit të Pukës

Drejtori i Policisë së Shtetit Muhamet Rrumbullaku shkarkoi nga detyra dhe përjashtoi nga radhët e policisë shefin e Komisariatit Pukë Pjerin...

Shkarkimi i kryepolicit serb në Veri, Vuçiç mbledhje urgjente qeverie

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç do të informojë anëtarët e qeverisë për situatën në Kosovë në një mbledhje që do të...

Drejtori i kolegjit turk: Morëm vërejtje për tabelat në 4 klasa, i rregulluam

Mustafa Ertenik, drejtori i kolegjit turk 'Mehmet Akif', i cili një ditë më parë u mbyll nga qeveria, tha një deklaratë...

Kërcënohet drejtori i shkollës që shkarkoi mësuesen me shami

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në fshatin Reshtan, të Suharekës një drejtor shkolle është kërcënuar përmes rrjeteve sociale...

Përdhunimi i 11-vjeçares, dorëhiqet drejtori i policisë së Kosovës

Drejtor i Policisë së Kosovës, Samedin Mehmeti, ka dhënë dorëheqje nga posti pas ngjarjes së rëndë të abuzimit seksual me një...