drejtuesit

Balla porosi drejtuesve të policisë: Asnjë deputet të mos ndërhyjë në punën tuaj

Ministri i Brendshëm Taulant Balla, mbajti këtë të hënë takimin e parë me drejtuesit e ministrisë që ai pritet të drejtojë. Balla...

“Furtunë” te Milani, shkarkohen drejtuesit. Revoltohen lojtarët për Maldinin

Rrufe në qiell të hapur, Maldini nuk është më drejtor teknik i skuadrës së Milanit. Legjenda e kuqezinjve është shkarkuar pas...

Varg shkarkimesh tek Bayern, Bordi kërcënon drejtuesit dhe trajnerin

Bayerni ndodhet në prag të një dështimi të plotë sa i përket sezonit aktual të futbollit. Bavarezët tashmë të eliminuar nga...

Hiqet pezullimi i shefave, kthehen në detyrë drejtuesit e krimit ekonomiko-financiar

30 ditë pasi ‘ngriu’ shefat e strukturave vendore të krimit ekonomiko-financiar duke i pezulluar nga detyra, drejtori i përgjithshëm i policisë...

Qëlloi me armë ndaj drejtuesit të autobusit, arrestohet 35-vjeçari

Një sherr mes dy drejtues autobusësh që kryejnë dërgesat e pakove në drejtim të Anglisë ka përfunduar me përdorimin e armëve...

“Përdorni goma dimërore”- Rama apel shoferëve pas uljes së temperaturave

Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me temperaturat e ulëta që kanë kapur vendin gjatë ditëve të fundit. Përmes një postimi...

Të ngujuar prej 3 orësh, çfarë po “gatuan” Rama me drejtuesit politikë të qarqeve?

Për mbi 3 orë e 30 minuta, drejtuesit e qarqeve të PS kanë zhvilluar një takim me kryeministrin Edi Rama në...

Si u pritën drejtuesit e rinj të PS në Shkodër e Vlorë

Partia Socialiste ka prezantuar disa nga drejtuesit politikë të qarqeve ku nuk munguan edhe surprizat. Ish-ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi...