drift

Bllokoi qarkullimin duke bërë drift, nën hetim shoferi 25-vjeçar

Një 25-vjeçar do të hetohet pasi ka bllokuar qarkullimin duke bërë drift në rrugë. Ngjarja ka ndodhur në Bulqizë dhe i riu...

Bënte “drift” në mes të rrugës, i hiqet patenta shoferit në Vlorë

Policia e Vlorës ka tërhequr lejen e drejtimit të një të shoferi, si dhe e ka ndëshkuar me një masë administrative...

Publikoi videon ku bënte drift në rrethrrotullim, e ‘pëson keq’ 24-vjeçari në Fier

Policia e Fierit ka arrestuar një 24-vjeçar, i cili kreu manovra të rrezikshme, drift, në vendin e quajtur “Rotondo e stacionit...