dy te arrestuar ne fier

Sekuestrohen armë zjarri, municion luftarak dhe kanabis, 2 të arrestuar në Fier

Dy persona janë arrestuar ditën e sotme në Fier pasi janë kapur me armë zjarri dhe lëndë narkotike, kanabis. Policia bën me...