dyqan

Kujdes! Qumështi i fshatarit na rrezikon më shumë se ai i dyqanit

Ka persona që e konsumojnë qumështin në çdo vakt, sikurse ka edhe të tjerë që mundohen ta shmangin plotësisht ose nuk...

Dëmtohet dyqani në Kamzë, dyshohet për tritol

Vetrata anësore e një marketi në Kamzë është dëmtuar për shkak të shpërthimit të lëndëve plasëse. Incidenti ka ndodhur rreth orës 1:55...

I dogji dyqanin, tentoi t’i digjte dhe makinën, në kërkim 39-vjeçari

Një 39-vjeçar në Vlorë dogji një dyqan dhe tentoi t’i digjte dhe makinën pronarit të dyqanit. Q.M., banues në lagjen “Hajro Çakërri”...

Shiste drogë në dyqanin me materiale ndërtimi, arrestohet 28-vjeçari nga Kruja

Një 28-vjeçar është arrestuar nga policia e Durrësit me akuzën e shpërndarjes së lëndëve narkotike. Policia e qytetit bregdetar bëri me dije...

EMRI| 60-vjeçari u qëllua me armë brenda dyqanit në autostradën Laç-Lezhë

Policia e Laçit ka zbardhur ngjarjen ku mbeti i plagosur me armë zjarri një 60-vjeçar. Burime zyrtare thonë se ngjarja ka ndodhur...

Tritol dyqanit të 58-vjeçarit në Durrës, identifikohet autori

Dyqanit të Shaban Agës në Durrës iu vu tritol në orët e para të mëngjesit të kësaj të diele. Policia ka identifikuar...