dyshime

Dyshime për atentat në Elbasan, policia zbulon makinën me armë dhe lëndë djegëse

Policia e Elbasanit ka ndaluar një automjet tip fuoristradë të dyshimtë në zonën e "Ish-Konservimi” pranë stadiumit “Elbasan Arena”. Dhjetëra forca policie...

Gjendet i vdekur 70-vjeçari në Pogradec, dyshimet e para

Një 70-vjeçar është gjetur i pajetë në orët e para të mëngjesit të sotëm në lagjen nr.4 në Pogradec. Nga këqyrja paraprake...

Lojë e përbashkët e opozitës dhe Ramës për drejtësinë? Spahiu hedh dyshimet

Juristi Kreshnik Spahiu tha në emisionin Now, në Euronews Albania se ambasada e SHBA është e zhgënjyer me punën e SPAK...

Rrjedhja nga gazsjellësit, dyshimet shkojnë drejt Rusisë

Kush e bëri dhe përse? Për Evropën po bëhet gjithnjë e më e qartë se rrjedhja nga gazsjellësit “Rrjedha e Veriut”...

Gazetari Ferhati: Baza e Gjadrit u dyshua se përdorej për trafik droge

Gazetari Eni Ferhati gjykon se ngjarja me dy shtetasit rus dhe atë ukrainas në Gramsh duhet të ndihmojë për të ndarë...

Dyshime për eleminim fizik të Ervis Martinajt dhe detajet nga hetimet | 5 zhvillime

A është vrarë Ervis Martinaj? 10 ditë hetime, administrohen të dhëna kontradiktore Prej 10 ditësh policia po verifikon disa të dhëna...

Vranë të riun dhe e hodhën në rezervuar, zbardhet dëshmia e një të arrestuari

Më 16 qershor në rezervuarin e fshatit Kolanec u gjet i trupi i pajetë i 26-vjeçarit Martin Çeços. Shkak për ngjarjen e...

Pse po hetohet në Shqipëri për Agim Kajmakun? Gazetari sqaron dyshimet

Gazetari Xhevahir Zhabina tha se një nga pistat që po heton policia shqiptare në bashkëpunim me atë italiane është se 20...