e Arbrit

Aksident në Rrugën e Arbrit, përplasen 2 automjete

Dy persona kanë mbetur të plagosur në një aksident të shënuar të martën në Rrugën e Arbrit. Policia tha se janë...

Aksident në Rrugën e Arbrit, makina del rruga dhe përfundon në greminë

Një aksident është shënuar pasditen e së hënës në Bulqizë. Aksidenti është shënuar në rrugën rurale të fshatit Smollik që lidhet me...