e dashura

FOTO| Kush është e dashura e re e Armando Brojës?

Futbollisti Armando Broja është në një lidhje të re dashurie. Sipas informacioneve ai është njohur me një vajzë në Mbretërinë e Bashkuar,...

“E dashura e viktimës, nuk ngacmohej nga autori”- detaje nga vrasja e 20-vjeçarit

Gjykata e Tiranës la në burg 18-vjeçarin Aksel Hoxhaj, i arrestuari i dytë për vrasjen e Stiven Toshkëzit. Hoxhaj nuk dha...

“Isha xheloz”- Deklarata e të riut që dhunoi të dashurën, avokati: Merr ilaçe

Gjykata e Tiranës caktoi masën arrest në burg për 31-vjeçarin Gleard Gusholli, i cili që dhunoi dhe mbajti peng bashkëjetuesen e...

FOTO| Mori peng 1 javë dhe dhunoi barbarisht të dashurën, kush është 31-vjeçari

Euronews Albania ka mundur të sigurojë foton e 31-vjeçarit Gleart Gusholli, i cili mbajti peng për një javë dhe dhunoi në...

“E nisa e dehur”- Ish- e dashura e McGonigal rrëfen e-mailin që fundosi ish-agjentin

Allison Guerriero, ish-e dashura e Charles McGonigal, personi i cili denoncoi aferat e ish-zyrtarit të lartë të FBI-së, ka rrëfyer në...

I riu në telashe: Nuk gjej dot të dashur, sepse i ngjaj Aleksandër Vuçiç

Mediat kroate kanë publikuar shqetësimin e një të riu 21-vjeçar, i cili ka ngjashmëri të madhe fizike me presidentin serb Aleksandër...

E dashura që tradhtoi agjentin e FBI

Ish-e dashura e ish-zyrtarit të lartë të FBI, Charles McGonigal, Allison Guerriero, është ajo që ka ngritur në këmbë FBI dhe...

‘Do dal nga burgu pas dy muajsh’, letra e Havier Dobit për të dashurën

Havier Dobi, djali i sanitares Rozeta Dobi, e cila vodhi mijëra euro dhe dollarë nga disa prej banesave ku punonte, i...

SHBA shpall ‘non grata’ të dashurën e presidentit Putin

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë ndërmarrë sanksione ndaj oligarkëve të tjerë rusë. Mes të sanksionuarve është edhe kampionia olimpike Alina Kabaeva...