e fuqishme

Stuhi e fuqishme në Libi, 2 mijë të vdekur, mbi 10 mijë të zhdukur

Të paktën 2.000 njerëz kanë vdekur dhe 10.000 rezultojnë të zhduken pasi stuhia Daniel goditi verilindjen e Libisë, duke shembur dy...

A do të ketë goditje më të fuqishme? Përgjigjet sizmiologu

Sizmiologu Edmond Dushi tha për Euronews Albania se trendi i pasgodtijeve dhe magnitudës së lëkundjeve që pasuan tërmetin e djeshëm në...

Zbulohet pasaporta më e fuqishme në botë për vitin 2023

Një treshe pasaportash aziatike u ofrojnë mbajtësve të tyre liri më të madhe të udhëtimit global se ato të çdo vendi...

Berisha për Euronews Albania: Protesta do të jetë e fuqishme

Protesta do të jetë e fuqishme. Kështu u shpreh kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha për Euronews Albania pas zbriti nga...