e mitur

Aksidentoi të miturën dhe u largua nga vendngjarja, arrestohet 35-vjeçari

Policia ka vënë në pranga 35-vjeçarin G.M, i cili aksidentoi një të mitur teksa drejtonte motomjetin dhe u largua nga vendi...

Shpallet në kërkim 29-vjeçari për përdhunimin e një të miture

Një 29-vjeçar është shpallur në kërkim pasi dyshohet se ka përdhunuar një 16-vjeçare në Selenicë. Ndërkohë policia ka njoftuar gjithashtu se ka...

E kontaktoi në rrjetet sociale, detaje nga ngacmimi i të miturës në Kosovë

Një person është arrestuar këtë të premte nga policia e Kosovës në Gurrakoc të Istogut, pasi dyshohet se ka ngacmuar një...