edi ramam

Tensionet në Kosovë, Berisha: Rama heshti, u rreshtua me Putin dhe Vuçiç

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se është rreshtuar në krah të presidentit rus, Vladimir Putin...