edlira cepani

“Shqipëria Bëhet” jo parti, por lëvizje politike”, sqaron aktivistja Edlira Çepani

Aktivistja Edlira Çepani, është shprehur se “Shqipëria bëhet” nuk është një parti por një lëvizje politike që ka për qëllim kauza...

“Targetohesh po s’deshe fëmijë”, Çepani: Në Shqipëri e kemi skemën 2+2, ndryshe…

Aktivistja Edlira Çepani ishte e ftuar këtë të diel për të folur rreth mënyrave të lindjes në rast se partneri ka...

Aktivistja: Pastorët, hoxhallarët hyjnë në burgje sepse punojnë me të burgosurit

Aktivistja Edlira Çepani është shprehur se personat që përfundojnë më shumë në burg, janë hoxhallarët, pastorët apo njerëzit e besimit. E ftuar...

Protestat masive, Çepani: Luftojmë për mbijetesë, të na dalë rroga në fund të muajit

Aktivistja Edlira Çepani thotë se shqiptarët protestojnë për çështjet e përditshme, pasi janë popull që luftojnë për mbijetesë. Në emisionin "Barometri" në...

Edlira Çepani: Nga rritja e çmimit të energjisë prekem unë dhe çdo qytetar tjetër

Aktivistja Edlira Çepani tha se nga rritja e çmimit të energjisë preket ajo dhe çdo qytetar tjetër. E ftuar në emisionin “Review”...

Edlira Çepani: Ja çfarë ndodhi pas vitit 2018 me largimin e shqiptarëve

Aktivistja Edlira Çepani tregoi në “Now” me Erla Mëhillin çfarë ndodhi pas vitit 2018 me largimin e shqiptarëve. Ajo tha se janë...