Ermonela Felaj

Sula me tone të ashpra: Mazhorancës i intereson të krijojë konflikt, ja arsyeja

Deputeti Dashnor Sula, në fjalën e tij në Kuvend u shpreh se situata tensionuese në Kuvend është e stisur duke shtuar...

A do ta hedhin në gjyq Berishën zonjat e Partisë Socialiste? Flet Ermonela Felaj 

Deputetja e PS, Ermonela Felaj ka reguar në lidhje me gjuhën e përdorur të kreut të PD-së Sali Berisha ndaj deputeteve socialiste. Teksa e...

“Mos gënje për Ramën”, Felaj debat me Shehajn: Berisha në dijeni për paratë ruse

Zëvendëskryetarja e Kuvendit, Ermonela Felaj ka debatuar me deputetin e Partisë Demokratike, Agron Shehaj në emisionin "Now" në Euronews Albania, në...

Deputeti më i vështirë për t’u menaxhuar në seancë, flet nënkryetarja Felaj

Deputetja e Partisë Socialiste, Ermonela Felaj dhe njëkohësisht nënkryetare e Kuvendit u shpreh në një intervistë për Euronews Albania se gjatë...

Felaj për sulmin ndaj Berishës: Agresion i shëmtuar, kemi mbajtur qëndrimin tonë

Deputetja e Partisë Socialiste, Ermonela Felaj e ka cilësuar një agresion të shëmtuar, sulmin ndaj kryetarit të Partisë Demokratike, Sali Berisha. Në...

Felaj “thumbon” Partinë e Lirisë: Zhargon, në Kuvend askush s’bën prokurorin

Nënkryetarja e Kuvendit, Ermonela Felaj, ka thumbuar Partinë e Lirisë, duke thënë se në këtë forcë politike dhe pse i është...