Erzen Breçani

Erzen Breçani: Si kamerat e sigurisë dekonspiruan operacionin në Fushë-Krujë

Ish-shefi i policisë Erzen Breçani është shprehur se shumë herë kamerat e sigurisë kanë dekonspiruar operacionet policore në Fushë-Krujë. I ftuar në...

Hoxha-Breçanit: Bëre gabim që pamjet e vrasjes së Artan Santos ia dhe policisë

Ish-shefi i policisë Erzen Breçani i ftuar në emisionin “Review” në Euronews Albania i tha gazetarit Artan Hoxhës se pamjet e...

Erzen Breçani zbulon se ku dhe kujt i lejohet që të vendos kamera sigurie

Ish-shefi i policisë, Erzen Breçani tregoi se ku lejohen dhe kujt i lejohet që të vendos kamerat e sigurisë ambientet publike dhe...