etilda gjonaj

Etilda Gjonaj: Pse sot Shqipëria është në momentin më të rëndësishëm me Ramën në OKB

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj foli në lidhje me Këshillin e Sigurimit që u drejtua nga kreu i qeverisë Edi Rama. Në një intervistë...

Azgan Haklaj: Duçka kushëriri i Ilir Metës dhe Etilda Gjonaj, njeh dhe Berishën

Ish-deputeti Azgan Haklaj është shprehur se kreu  qeverisë Edi Rama, kreu i PD-së Sali Berisha dhe kreu i PL-së Ilir Meta,...

Haklaj: Lidhja e Gjiknurit me Nezën, Duçkën dhe ish-agjentin e FBI-së

Ish-deputeti Azgan Haklaj theksoi se kryeministri Sali Berisha e njeh Agron Nezën i cili është raportuar se “personi A” në dosjen...

‘Vuçiç bojkoton samitin’, si e komenton ish-ministrja Etilda Gjonaj

Ish-ministrja Etilda Gjonaj, ka komentuar refuzimin e presidentit serb Aleksandër Vuçiç në Samitin BE-Ballkan Perëndimor më 6 dhjetor. Në një intervistë për...

Yuri Kim thërret në takim Jorida Tabakun dhe Etilda Gjonajn

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Yuri Kim, do të zhvillojë një takim pasditen e së martës me...

Gjonaj tregon se cilët kapituj do hapen sipas metodologjisë së re të BE-së

Zëvendëskryetarja e Komisionit për Integrimin Evropian, Etilda Gjonaj thotë se hapja e negociatave me Bashkimin Evropian është fillimi i një procesi...