Eurel Liçaj

Identifikohet 40-vjeçari që qëlloi me armë dje në Vlorë

Policia e Vlorës ka identifikuar dhe ka shpallur në kërkim 40-vjeçarin që qëlloi një ditë më parë me armë zjarri në...