Fajon

Prokuroria kërkon 3 vite burg për Fatjon Muratin

Prokuroria e Tiranës kërkon dënimin me 3 vjet burg të Fation Muratit, pronarit të lokalit në “Don Bosko” që u qëllua...

Fajon: Dialogu mes Beogradit dhe Prishtinës duhet të fillojë sa më shpejt

Zëvendëskryeministrja dhe ministrja e Punëve të Jashtme e Sllovenisë, Tanja Fajon ka kërkuar që Kosova dhe Serbia të fillojnë negociatat për...