faktet

A do të arrestohet Ahmetaj? Ish-prokurori: Ja faktet që janë mbledhur prova konkrete

Ish-prokurori i Krimeve të Rënda, Eugen Beci, foli në studion e emisionit Review në Euronews Albania në lidhje me hetimet e...

Kikia tregon faktet: Takimet e Ramës me zyrtarin e FBI dhe paratë që mori në garazh

Gazetari Menton Kikia tregoi në emisionin Now në Euronews Albania se ekzistojnë disa fakte të pakundërshtueshme lidhur me çështjen e ish-zyrtarit...

Provat për 21 janarin/ Artan Hoxha: Prokuroria duhet të vijë tek unë, jo e kundërta

Gazetari Artan Hoxha ka folur në Euronews Albania në lidhje me materialet e publikuara prej tij për 21 janarin, ku u...