fati

Përshtatën lokalin për lojëra fati, 2 në kërkim dhe 1 në hetim në Malësi të Madhe

Dy pronarë të një lokali në Koplik janë shpallur në kërkim, ndërsa një 43-vjeçar është vënë nën hetim në Malësi të...

Përshtatën lokalin për lojëra fati, procedohen pronari dhe administratori në Himarë

Policia e Himarës ka proceduar penalisht në gjendje të lirë pronarin dhe administratorin e një lokali në këtë qytet pasi kishin...

Puthja e emigrantëve shqiptarë që ka pushtuar mediat, gazetari sjell foton e rrallë

Një tragjedia ndodhi në fund të shkurtit në Itali ku një anije me 180 emigrantë u përmbys. Të paktën 43 trupa u...

Inskenim apo rrëmbim? Misteri për fatin e Ervis Martinajt

9 gushti është dita kur familjarët e Ervis Martinajt humbën kontaktet me të afërmin e tyre. Prej orës 20:00 të asaj...

Arrestohen 4 persona për organizim të lojërave të fatit

4 persona janë arrestuar nga policia e Tiranës pasi ushtronin aktivitetin e paligjshëm të lotarive të palejuara. Gjatë kontrollit në ambientin e...