fatjon baze

Jupi e Baze kundër rikthimit të basteve: Vendim skandaloz e absurd

Ish-futbollisti Redi Jupi dhe gazetari Fatjon Baze janë shprehur kundër rikthimit të basteve. Në një intervistë për Euronews Albania, Jupi e ka...