fatmir xhafaj

Kreshnik Spahiu: Policia e Tahirit dhe Xhafajt, më e fortë se e sotmja

Juristi Kreshnik Spahiu thotë se policia nën drejtimin e ish-ministrave të Brendshë, Saimir Tahiri, Fatmir Xhafajt, por edhe Sandër Lleshit, ishte...

‘7 prokurorë s’bëjnë asgjë’, Çela përplaset me Xhafajn në Komisionin e Ligjeve

Fatmir Xhafaj, një ndër hartuesit kryesorë të reformës në drejtësi nuk i kanë shpëtuar deklaratat e Prokurorit të Përgjithshëm për shtim...