ferhati

Ferhati zbulon megaoperacionin në kohë reale: Janë zbardhur disa vrasje

Policia ka zbardhur disa ngjarje të rënda kriminale si atentate dhe vrasje. Gazetari i Euronews Albania, Eni Ferhati tha për “Now me...

“Prioritet krimi i organizuar, jo muzika e lartë”, gazetari thumbon policinë

Gazetari Eni Ferhati deklaroi në një intervistë për Euronews Albania se nuk është Policia e Shtetit ajo që duhet të merret...

Mbi 6 orë seanca për Dakon, gazetari: Ja dy masat e sigurisë që ndryshuan

Gazetari i Euronews Albania, Eni Ferhati raportoi se seanca për Vangjush Dakon zgjati më shumë se 6 orë. Gjykata e Posaçme, konkretisht...

Ferhati: I afërmi i zyrtarit të lartë shtetëror, aksioner në kazinonë ku punonte Joy

Gazetari Eni Ferhati deklaroi në “Now me Erla Mëhillin” se lidhja që i bëhet vdekjes së kenianes, Joy Ayoko me politikën...

“22-vjeçarja s’ishte vetëm në hostel”, Ferhati: E vështirë zbardhja, ka kaluar kohë

Gazetari Eni Ferhati deklaroi në “Now me Erla Mëhillin” se zbardhja e plotë e ngjarjes lidhur me kenianen Joy Ayoko është...

Ferhati: Kandidatët e Alibeajt u kërcënuan nga krimi i organizuar që të tërhiqen 

Gazetari Eni Ferhati tha në emisionin Now në Euronews Albania se kandidatët e Enkelejd Alibeajt janë kërcënuar nga krimi i organizuar...

Skema 3D: Si ndodhi aksidenti i frikshëm te rreth-rrotullimi i Saukut

Përmes një skeme 3D, gazetari i Euronews Albania, Eni Ferhati sqaroi se si ndodhi aksidenti te rreth-rrotullimi i Saukut. Ai tregoi se...

Dosjet e nxehta, Ferhati “zbërthen” hetimet e SPAK: Ja çfarë do ndodhë në shkurt

Gazetari Eni Ferhati tha në emisionin Now në Euronews Albania se në fund të këtij muaji ose në muajin shkurt priten...

Ferhati: I ka bërë zyrtarët me dhimbje koke, ja çfarë pritet nga kreu i ri i SPAK

Hetime më agresive. Ishte kjo deklarata që i kishte bërë përshtypje gazetarit Eni Ferhati, në bashkëbisedimin me mediat që realizoi kreu...

Gazetari Ferhati: Rama është i përfshirë indirekt në zbardhjen e çështjes Martinaj

Gazetari i Euronews Albania Eni Ferhati tha se përfshirja në mënyrë indirekte e kryeministrit Edi Rama në zbardhjen e ngjarjes së...

Talo Çela gjithmonë ka lëvizur lirshëm, thotë gazetari

Gazetari i Euronews Albania Eni Ferhati tha se ka pasur gjithnjë indicie që Talo Çela ka lëvizur pa problem. “Nuk mendohej në...

Agresioni kibernetik, gazetari Ferhati tregon skenarin më të keq

Gazetari Eni Ferhati tha se informacionet e dala janë shumë sensitive, që nga informatorët e policisë dalja e identitetit të të...

Gazetari Ferhati: Arsyet pse kanë lindur përplasjet mes Gledis Nano dhe Bledi Çuçit

Gazetari Eni Ferhati rikujtoi në studion e Euronews Albania vendimet e Gledis Nanos në krye të Policisë së Shtetit në momentin...

‘Sulm i përqendruar’, gazetari: Çfarë më tha Nano para se të largohej nga zyra

Lajmi për një dorëheqje të mundshme të drejtorit të përgjithshëm të policisë, Gledis Nano ka qarkulluar prej ditës së djeshme dhe...

VIDEO-ILUSTRIM | Si u ekzekutua 37-vjeçari në autostradën Tiranë-Durrës

Euronews Albania ka inskenuar rrethanat e ekzekutimit të 37-vjeçarit Iljaz Çali, mbrëmjen e së dielës në autostradën Tiranë-Durrës. Gazetari i Euronews Albania,...