figura

Kreshnik Spahiu: Dy shtyllat dhe figurat më pozitive në Partinë Demokratike

Kreshnik Spahiu thotë se dy figurat më pozitive në Partinë Demokratike janë Rudina Hajdari dhe Klevis Balliu. I ftuar në emisionin “Now...