fiorentina

Milan përballë Fiorentinës, formacionet zyrtare

Në stadiumin “San Siro” Milan pret Fiorentinën një skuadër kjo e cila po kalon nëpër një seri shumë të mirë të...

Presidenti i Fiorentinës pret që Interi t’i kërkojë falje publike

Fiorentina pret një kërkim falje nga Interi dhe presidenti i tyre Steven Zhang pasi mbrëmë dolën lajme që sugjeruan se presidenti...