florjan binaj

Protestuesit bllokojnë rrugët, konfrontohen me policinë

Pas protestës para kryeministrisë, qytetarët bllokuan për disa orë qarkullimin e automjeteve në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” si dhe në disa...