foto

U lëndua gjatë stërvitjes, Scholz shfaqet me sy të fashuar: Mirëpres të gjitha memet

Kancelari gjerman Olaf Scholz ka publikuar një foto në rrjetin social X ku duket me sy të fashuar. Ai ka përdorur një...

Një vit nga zhdukja e Ervis Martinaj, del fotoja e pa publikuar më parë

Kjo e mërkurë, 9 gusht, shënon fiks një vit nga zhdukja e mistershme e të shumëkërkuarit Ervis Martinaj. Një vit më parë,...

Publikohet foto| Kush është Valter Bami, i arrestuari për atentatin në Larushk

Valter Bami është arrestuar këtë të enjte për veprën penale “Mbajtja pa leje dhe prodhimi i armëve, armëve shpërthyese dhe i...

FOTO| Safet Gjici dhe Alma Kaçi brenda sallës së gjyqit

Gazetari i Euronews Albania, Eni Ferhati ka siguruar një foto të Safet Gjicit dhe Alma Kaçit brenda sallës së gjyqit. Kaçi është...

Publikohet fotoja e fundit e Tina Turner përpara vdekjes

Fotoja e fundit e Tina Turner tregon këngëtaren legjendare në shtëpi me pantallona sportive, duke kujtuar disa nga momentet më krenare...

Tre shqiptarë në 1 foto| Osmani pozon me Begajn dhe kryeministrin australian

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani ka publikuar në faqen e saj në Twitter një foto me homologun shqiptar, Bajram Begajn dhe...

“Si luajti grupi hetimor me foto e video për Nikulajn” – Gazetari zbulon mesazhet

Gazetari Dritan Laçi tha në një intervistë për Euronews Albania se vrasja e biznesmenit Ardian Nikulaj është mbuluar me kakofoni fotosh...

“E priste, s’lëvizi”- Gazetari zbërthen foton e vrasjes së Nikulaj: Tipike mafioze

Gazetari Poli Hoxha komentoi në Euronews Albania vrasjen e biznesmenit dhe eksponentit politik në Shëngjin, Ardian Nikulaj. Duka u ndalur te momenti...

FOTO| Mori peng 1 javë dhe dhunoi barbarisht të dashurën, kush është 31-vjeçari

Euronews Albania ka mundur të sigurojë foton e 31-vjeçarit Gleart Gusholli, i cili mbajti peng për një javë dhe dhunoi në...

Fotot seksi të gruas së kolonelit rus në “rrjetën” e hakerave ukrainas

Gruaja e një koloneli rus ka rënë në “rrjetën” e hakerave ukrainas pasi këta të fundit hakuan e-mailin e kolonelit derisa...

FOTO | Ky është një nga personat që mbeti viktimë nga konflikti në Kavajë

Euronews Albania ka siguruar foton e 43-vjeçarit Sali Rexha, një prej viktimave pas konfliktit të ndodhur pasditen e kësaj të mërkurë...

Puthja e emigrantëve shqiptarë që ka pushtuar mediat, gazetari sjell foton e rrallë

Një tragjedia ndodhi në fund të shkurtit në Itali ku një anije me 180 emigrantë u përmbys. Të paktën 43 trupa u...

Me qese në duar dhe e qetë, publikohet foto e kenianes ditën që u rrah barbarisht

Këtë të shtunë policia e Tiranës shoqëroi në komisariat shoferin e kazinosë ku punonte 22-vjeçarja Joy Aoko, e cila u dhunua...

Dalin në ankand fotot e rralla të princeshës Diana me William-in foshnje

Fotot e princeshës Diana me William-in e porsalindur do të dalin në ankand. Panorama e vjetër e jetës së familjes mbretërore ka...

I shoqëruar me bashkëshorten dhe të birin, Rama publikon foton mes borës

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që fundjavën ta kaloj në një vend me dëborë. I shoqëruar nga bashkëshortja Linda Rama dhe...

FOTO| Kylie Jenner zbulon për herë të parë fytyrën e djalit

Thuajse një vit pas lindjes, Kylie Jenner vendosi të ndajë me ndjekësit emrin dhe portretin e djalit të saj 11 muajsh. I...