fotot

Kush është baroni i drogës, dalin fotot si ka ndryshuar Gëzim Çela

Gëzim Çela, i cili njihet si baroni i Fushë-Kuqes, është arrestuar në Kosovë. Lajmi konfirmohet nga burime zyrtare të policisë së shtetit....

Fotot e shtypit botëror në ekspozitën e Budapestit. Një këndvështrim i ri mbi botën

Këtë vit, ekspozita e Fotove të Shtypit Botëror është hapur në Muzeun Kombëtar të Budapestit, ku një koleksion interesant fotosh do...

Publikohen fotot zyrtare të mbretit Charles III dhe mbretëreshës Camilla

Fotot zyrtare të kurorëzimit të Mbretit Charles III dhe Mbretëreshës Camilla janë publikuar dhe janë realizuar nga Hugo Bernard, i cili...

Shfaqet pas një viti e gjysmë Jack Nicholson, fotot lënë për të dëshiruar

Aktori Jack Nicholson është parë për herë të parë në 18 muaj, duke qëndruar në ballkonin e kompleksit të tij Mullholland...

Nga Gates te Trump, si do të dukeshin miliarderët po të ishin të varfër sipas IA

Një artist indian përdori inteligjencën artificiale për të krijuar portrete të miliarderëve të famshëm, nga Elon Musk te Donald Trump, duke...

Humbën jetën në aksidentin tragjik në Tiranë, publikohen fotot e 3 të rinjve

Personat që shihni në foton e mësipërme janë tre të rinjtë të cilët humbën jetën në aksidentin tragjik te rrethrrotullimi i...

Kush po publikon fotot e Vis Martinajt, gazetari: Jemi në fazën e mitizimit

Disa foto të panjohura të Ervis Martinajt janë duke qarkulluar në rrjet, duke shtuar misterin rreth zhdukjes së mbretit të lojërave...