fqinjin

E rëndë në Vlorë! Fqinji plagos fqinjin me armë, dyshohet për disa rrënjë ullinj

Shtetasi Dëfrim Pashaj, 40 vjeç u plagos me armë zjarri pasditen e së enjtes në Vlorë. Gazetarja e Euronews Albania Ebrieta Maçaj...

VIDEO| Plagosi me armë fqinjin, në pranga 49-vjeçari dhe personi që e strehoi

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 49-vjeçar që plagosi me armë zjarri fqinjin e tij 2 ditë më parë. Në...