fredi kokoneshi

Plagosi me thikë kryebashiakun e Divjakës dhe shoferin, lihet në qeli autori

Gjykata ka dhënë masën e sigurisë "arrest me burg" për Orges Xhelilin, i cili plagosi me thikë kryebashkiakun e Divjakës, Fredi...

Kokoneshi sillet tek trauma, Kryebashkaku i Divjakës në gjendje të stabilizuar

Pak minuta më parë kryebashkiaku i Divjakës, Fredi Kokoneshi u transportua me ambulancë pranë spitalit të traumës në Tiranë. Gjendja e tij...

Zbulohet arsyeja pse Orgest Xhelili plagosi kreun e Bashkisë Divjakë

Euronews Albania mëson se Orgest Xhelili plagosi me thikë kreun e Bashkisë së Divjakës, Fredi Kokoneshi, pasi ky i fundit e...

Plagosja e Kokoneshit, Balla: Një i çmendur mori thikën dhe e goditi

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ndodhet në spitalin e Lushnjës, për të parë nga afër gjendjen në...

Britania ‘shënjestron’ të korruptuarit në Shqipëri | 5 ngjarje kryesore

Britania e Madhe ‘nën shënjestër’ disa shqiptarë, lidhje me krimin Britania e Madhe ka vendosur ‘nën shënjestër’ disa shtetas shqiptarë, sipas...

PD kërkoi hetimin e tij, kryebashkiaku i Divjakës reagon për Euronews Albania

Kryebashkiaku i Divjakës, Fredi Kokoneshi i është përgjigjur akuzave të Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, që kërkuan hetim ndaj tij, pasi...