funksion

‘Gërdeci funksiononte si farmaci’, zbërthehet Mediu: Çfarë ndodhi para shpërthimit

Ish-ministri i Mbrojtjes, Fatmir Mediu tha në emision Now në Euronews Albania, se nuk ekziston asnjë shkresë e vetme komunikimi e...

Sulmi kibernetik nga Irani, rikthehet në funksion sistemi TIMS në Rinas

Ministria e Brendshme dhe Drejtoria e Kufirit dhe Migracionit kanë konfirmuar se sistemi TIMS në Aeroportin Ndërkombëtar "Nënë Tereza" është rikthyer...